Orkiestra zagra w ZDK-u. Będzie można przejechać się “maluchem” i Golfem z 1979 r.

0
560

Zamojski Dom Kultury Zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca 12 stycznia (niedziela) na koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy połączony z licytacjami.

W tym roku zbierane będą pieniądze na zakup sprzętu ratującego życie i zdrowie noworodków oraz niemowląt. Warto dodać, że większość pieniędzy zebranych w ubiegłym roku w Zamościu (ok. 200 000 złotych) trafiła do naszego, zamojskiego Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II.

Bądźcie 12 stycznia w Zamojskim Domu Kultury!

Od 15.00 spod Zamojskiego Domu Kultury będzie można wyruszyć na przejażdżkę po mieście Fiatem 126P (anonimowy fundator), VW Golfem Mkl z 1979 i usportowionym Peugeot 306 z (fundator-Darkuss Garage).

Od 15.00 czynna też będzie kawiarenka z domowymi ciastami robionym przez Wolontariuszy, swojskim świeżutkim chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym – dary od Pani Wiceprezydent Miasta Zamość Małgorzaty Bzówki, napojami ciepłymi i zimnymi ufundowanymi przez Hurtownię Mars i Hurtownię i Hurtownię Eurocash.

O 16.00 rozpocznie się  koncercie z licytacjami.
Wystąpią Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, Szkoła Muzyczna Yamaha, zespół Raptis i zespół wokalno-instrumentalny z Młodzieżowego Domu Kultury oraz zespół taneczny SABAT z Gminy Zamość.

W holu ZDK, w godzinach 15.00 – 18.00 będzie również działał Kiermasz z Serduszkiem.
Będzie w nim można zdobyć cenne rzeczy, które nie znajdą swojego właściciela podczas sobotnich licytacji w Galerii Twierdza.

Cały dochód z kawiarenki, przejażdżek, kiermaszu i licytacji trafi do puszek WOŚP.

Poniżej kilka zdjęć z gadżetami, które będzie można wylicytować w ZDK-u.

Poprzedni artykułWernisaż malarstwa Alicji Siemko (fotorelacja)
Następny artykułPrzykra informacja. Odnaleziono ciało mężczyzny
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments