Przykra informacja. Odnaleziono ciało mężczyzny

0
2417

Wczoraj  (09.01.2020) wieczorem policjanci otrzymali informację o odnalezieniu przez osoby postronne ciała mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie gm. Frampol. Ciało mężczyzny znajdowało się w stawie powstałym w wyrobisku na terenie kopalni piachu. Policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Wczoraj w godzinach wieczornych policjanci biłgorajskiej komendy zostali poinformowani o odnalezieniu ciała mężczyzny na terenie gminy Frampol. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, na to że ciało mężczyzny zostało odnalezione przez osoby postronne w stawie powstałym w wyrobisku na terenie kopalni piachu.

Jak ustalili policjanci denat to 62-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Wstępnie oględziny nie wskazują na udział w zdarzeniu osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które pozwolą ustalić przyczynę śmierci 62-latka.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

J.K.

Źródło: KMP Biłgoraj

68 161441 Przykra informacja. Odnaleziono ciało mężczyzny

Poprzedni artykułOrkiestra zagra w ZDK-u. Będzie można przejechać się “maluchem” i Golfem z 1979 r.
Następny artykułFerie w Pałacu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments