Powstaje drugi etap nowoczesnego osiedla mieszkaniowego

0
409

Ruszył II etap sprzedaży

PR-BUD rozpoczyna realizację II etapu inwestycji osiedla mieszkaniowego „Lipska 61”. Nowoczesna inwestycja powstaje zbiegu ulic Lipskiej i Fredry, na terenie dawnej „Autonaprawy”. Po sukcesie I etapu projektu, w którym sprzedano większość lokali mieszkalnych, zamojski deweloper wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania i powierzchnię pod lokale użytkowe.

Osiedle „Lipska 61” to wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Zamościa, które łączy kameralną atmosferę z łatwym dostępem do miasta. Inwestycja położona jest kilka minut spacerem od Starówki. Bliskość terenów zielonych, Zalewu Miejskiego oraz rzeki Łabuńki pozwalają na wypoczynek oraz dają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Projekt krakowskiej pracowni architektonicznej „MTWW Architekci” zakłada budowę czterech budynków czterokondygnacyjnych z windami, zawierających 139 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych o łącznej powierzchni 800 m2 do indywidualnego podziału według potrzeb klientów. Do dyspozycji mieszkańców i najemców, inwestor odda 119 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 62 miejsca parkingowe na parkingach zewnętrznych. Osiedle będzie monitorowane i ogrodzone, ze swobodnym dostępem do części usługowej.

Realizacja drugiego etapu inwestycji już się rozpoczęła, planowane zakończenie prac ma nastąpić w I kwartale 2022 roku. Kilka lokali z pierwszego etapu inwestycji jeszcze jest w sprzedaży. Plany mieszkań dostępne są na stronie internetowej www.prbud.eu oraz w biurze sprzedaży pod adresem Kalinowice 44.

Inwestycja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Dostępność lokali o metrażach od 42 do 85 m2 sprawia, że zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby starsze znajdą w ofercie mieszkanie odpowiednie dla swoich potrzeb. Zaprojektowano budowę przytulnych mieszkań dwupokojowych, wygodnych trzypokojowych oraz komfortowych mieszkań czteropokojowych.

Wywarzony dobór elementów dekoracyjnych, kolorystyka eleganckiej szarości i bieli oraz duże przeszklenia stanowią o wysokiej estetyce tego osiedla. Inwestor zapowiada wysoki standard wykonania budynków, komfortowe rozwiązania dla przestrzeni wspólnych oraz przemyślane zabiegi architektoniczne dostosowane do współczesnego stylu życia. Zastosowane w projekcie założenia, mają przyczynić się do niskich kosztów eksploatacji, komfortu użytkowania oraz funkcjonalności osiedla.

PR-BUD, to firma, która od ponad 10 lat z sukcesem realizuje szereg inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz usługowego na terenie województwa lubelskiego. PR-BUD w swoim portfolio ma m.in.: budowę biurowca przy ulicy Infułackiej 1 w Zamościu, o powierzchni 800 m2, wielorodzinny budynek mieszkalny przy ulicy Chłodnej w Zamościu składający się z 34 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 1900 m2, a także ponad 40 domów jednorodzinnych zrealizowanych w ramach indywidualnych zleceń.

PR-BUD
Kalinowice 44
22-400 Zamość
www.prbud.eu

E-mail: [email protected]

tel. 500 793 501

zrzut ekranu 2019 12 16 o 07 50 34 1 Powstaje drugi etap nowoczesnego osiedla mieszkaniowego zam lipska 3 scaled 1 Powstaje drugi etap nowoczesnego osiedla mieszkaniowego zam lipska 2 1 Powstaje drugi etap nowoczesnego osiedla mieszkaniowego zam lipska 1 scaled 1 Powstaje drugi etap nowoczesnego osiedla mieszkaniowego

 

Poprzedni artykułPomóżmy Pawłowi Gruszce. UDOSTĘPNIJ
Następny artykułZamość: Oddział Ginekologii do likwidacji