Pomóżmy Pawłowi Gruszce. UDOSTĘPNIJ

0
1849
GAIA

Przede wszystkim wspaniały człowiek, wzorowy policjant, zawsze uśmiechnięty, skory do pomocy i służący radą każdemu i w każdej chwili. Jego wiedza a zarazem skromność powodują, że gdziekolwiek się pojawia, zawiłe przepisy ruchu drogowego stają się czymś łatwym i przystępnym. Taki jest nasz Paweł Gruszka – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z Hrubieszowa. Okazało się, że zmaga się z poważną chorobą i teraz on potrzebuje naszej pomocy.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nasz przyjaciel wspaniały człowiek i wzorowy policjant Paweł Gruszka Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Hrubieszowie zmaga się z poważną chorobą. To przede wszystkim dobry człowiek i przyjaciel, na którego zawsze można liczyć.Jego skromność, a zarazem ogromna wiedza sprawiają, że zawiłe przepisy ruchu drogowego stają się czymś łatwym i przystępnym dla odbiorców w każdym wieku. To człowiek obdarzony wielkim darem dzielenia się nie tylko swoją wiedzą i radą, ale także dobrem które w sobie ma. Niestety życie wystawiło go teraz na próbę. W tej sytuacji ważne jest, aby skupił się na swoim leczeniu i walce z chorobą, a nie na zamartwianiu się o finanse. Potrzebna więc nasza pomoc!

Od kilku dni na Portalu Pomagam.pl,  Pani Ewelina Sokół prowadzi zbiórkę na leczenie Pawła Gruszki. Wspomóżmy i my naszego kolegę!

Link do strony: https://pomagam.pl/gruszka.

Dziękujemy Pani Ewelinie za szybką reakcję i bezinteresowną chęć niesienia pomocy.

Paweł jesteśmy z Tobą!

E. K.

Źródło: KMP Hrubieszów

zrzut ekranu 2020 01 9 o 11 54 54 Pomóżmy Pawłowi Gruszce. UDOSTĘPNIJ

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments