Zaginęła kobieta. Do poszukiwań użyto m.in. kamer termowizyjnych

0
3500

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona wczoraj akcja poszukiwawcza za zaginioną 92-latką. W godzinach wieczornych dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o jej zaginięciu. Prowadzone na szeroką skalę poszukiwania przy użyciu specjalistycznego sprzętu m.in. kamer termowizyjnych, doprowadziły po kilku godzinach intensywnych poszukiwań do odnalezienia 92-latki. Zziębniętą kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

Do zaginięcia starszej kobiety doszło wczoraj po południu. Jak wynikało ze zgłoszenia najbliższych, chorująca na zaniki pamięci 92–latka z gminy Hrubieszów wyszła z domu około godziny 16:00 informując, że idzie do garażu do syna. Kiedy syn zaginionej wrócił do domu wyszło na jaw, że jego matka wyszła z domu w nieznanym kierunku. Początkowo rodzina próbowała szukać zaginionej na własną rękę. Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia dyżurnemu funkcjonariusze Policji wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Hrubieszowa, Dołhobyczowa i Kryłowa, strażakami z PSP i OSP oraz okolicznymi mieszkańcami, którzy również nie odmówili pomocy rozpoczęli poszukiwania. Zaczynając od miejsca, w którym ostatni raz widziana była zaginiona kobieta, funkcjonariusze przeczesywali całą okolicę.

Prowadzone na szeroką skale poszukiwania przy użyciu specjalistycznego sprzętu m.in. ,kamer termowizyjnych, które są na wyposażeniu funkcjonariuszy SG doprowadziły po kilku godzinach intensywnych poszukiwań do odnalezienia 92-latki. Zaginioną kobietę na kamerze termowizyjnej odnaleźli funkcjonariusze SG z Hrubieszowa. Kobieta zziębnięta i wychłodzona, siedziała pod drzewem. Natychmiast uzyskała pomoc lekarską i decyzją lekarza pogotowia ratunkowego z uwagi na jej wychłodnie została odwieziona do szpitala.

Policjanci przy tej okazji dziękują wszystkim, którzy włączyli się w poszukiwania zaginionej kobiety.

Źródło: KMP Hrubieszów

68 158717 Zaginęła kobieta. Do poszukiwań użyto m.in. kamer termowizyjnych

 

Poprzedni artykułSitaniec – zderzenie Opla z BMW
Następny artykułAkademia Zamojska – otwarcie wystawy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments