Sitaniec – zderzenie Opla z BMW

0
1600

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Sitańcu na DK-17. 50-letni kierujący oplem skręcając w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka 21-letnim kierującym BMW. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

W sobotnie popołudnie przez kilka godzin na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu pracowały służby, a kierujący musieli liczyć się z utrudnieniami. Zderzyły się tam bowiem dwa pojazdy. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący oplem typu bus z przyczepką, 50-letni mieszkaniec gm. Miączyn, poruszał się w kierunku Zamościa. W Sitańcu rozpoczął manewr skrętu w lewo na posesję. Nie upewnił się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym BMW.

Kierujący oplem oraz 21-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego siedzący za kierownicą BMW zostali przewiezieni do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru należy wcześniej dokładnie upewnić się, czy nasza decyzja nie narazi nas lub innych uczestników ruchu na zagrożenie utraty zdrowia, a nawet życia.

D.K-B.

Żródło KMP Zamość

Poprzedni artykułTrudne warunki i nadmierna prędkość kończą się mało szczęśliwie
Następny artykułZaginęła kobieta. Do poszukiwań użyto m.in. kamer termowizyjnych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments