Trudne warunki i nadmierna prędkość kończą się mało szczęśliwie

1
888

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w m. Sabaudia. 39-letnia kierująca samochodem marki Volkswagen straciła panowanie nad pojazdem na skutek czego zjechała z drogi, a następnie dachowała. Kobieta może mówić o dużym szczęściu. W wyniku zdarzenia nie odniosła żadnych obrażeń.

W sobotni poranek dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Sabaudia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie doszło do dachowania pojazdu. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość, której kobieta nie dostosowała do trudnych warunków panujących w tym czasie na drodze.

Na szczęście 39-latka z gm. Rachanie nie odniosła żadnych obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

Apelujemy o ostrożną jazdę. Jesienna aura nie poprawia warunków na drodze, jest ślisko i niebezpiecznie. Zdejmijmy nogę z gazu i pamiętajmy, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

M.R.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski

68 158703 Trudne warunki i nadmierna prędkość kończą się mało szczęśliwie 68 158702 Trudne warunki i nadmierna prędkość kończą się mało szczęśliwie

Poprzedni artykułŚmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze
Następny artykułSitaniec – zderzenie Opla z BMW
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jastrząb

A gdzie tu dachowanie widać?