Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze

1
3076

Wczoraj w m. Krupe na DW-812 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 41-letni kierowca samochodu m-ki Audi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z tirem. Pomimo reanimacji prowadzonej przez zespół medyczny 41–latek gm. Krasnystaw zmarł na miejscu zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 812 na trasie pomiędzy Chełmem a Krasnymstawem. Jak wstępnie ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy, 41-latek kierujący pojazdem marki Audi, który poruszał się od Chełma do Krasnegostawu nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z samochodem ciężarowym m-Volvo. Tirem kierował 53–letni mieszkaniec gminy Chełm. 41–letni mieszkaniec gminy Krasnystaw pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu zdarzenia przez zespół medyczny, niestety zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia przez kilka godzin odbywał się wahadłowo.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożną jazdę.

J.B.

Źródło: KMP Krasnystaw

68 158694 Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze 68 158696 Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze 68 158695 Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze

Poprzedni artykuł4-dniowa wizyta Pawła Kukiza. Publikujemy PROGRAM
Następny artykułTrudne warunki i nadmierna prędkość kończą się mało szczęśliwie
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZO

Tragedia. To jest droga Krasnystaw-Chelm!! W 90 % stan drog doprowadza do tych wypadkow!!! Pomiedzy tymi miastami powinna byc: 3-4 pasmowka!