w , ,

4-dniowa wizyta Pawła Kukiza. Publikujemy PROGRAM

- reklama-

Poseł Jarosław SACHAJKO SERDECZNIE ZAPRASZA NA CYKL SPOTKAŃ OTWARTYCH z Pawłem Kukizem.

Wizyta w naszym regionie zaplanowana jest w dniach 25-28 listopada 2019 roku. W najbliższy poniedziałek Poseł Paweł Kukiz wraz z posłem Jarosławem Sachajko spotkają się o godzinie 16 z mieszkańcami w Klubie Wspomnienie PRL-u przy ulicy Łukasińskiego.

We wtorek 26 listopada spotkają się z mieszkańcami Strzyżowa i okolic o godzinie 10 w świetlicy gminnej w Strzyżowie, spotkanie będzie miało charakter otwarty, podniesiony zostanie m.in. temat cukrowni Strzyżów. O godzinie 16 posłowie udadzą się do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie w stołówce „Warsztat Smaku” na ulicy Żwirki i Wigury 5 spotkają się z mieszkańcami Tomaszowa.

We środę 27 listopada posłowie będą uczestniczyć w obchodach 77. rocznicy wysiedleń na Zamojszczyźnie, uroczystości rozpoczną się o godzinie 10 w Kościele św. Michała Archanioła w Zamościu. O godzinie 14 posłowie porozmawiają podczas spotkania otwartego z mieszkańcami w świetlicy na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szewni Dolnej. Następnie posłowie udadzą się na godzinę 17 do Deszkowic Pierwszych, gdzie podczas spotkania otwartego zapoznają się z pytaniami i problemami mieszkańców.

- reklama-

Swoją wizytę w naszym regionie Paweł Kukiz zakończy w czwartek 28 listopada o godzinie 16:30 podczas spotkania otwartego w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej.

dsc 7113 1 4-dniowa wizyta Pawła Kukiza. Publikujemy PROGRAM

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

way 3916753 1280 Uwaga kierowcy! Pada marznący deszcz!

Uwaga kierowcy! Pada marznący deszcz!

68 158694 Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze

Śmierć na drodze. Publikujemy ku przestrodze