4-dniowa wizyta Pawła Kukiza. Publikujemy PROGRAM

0
907

Poseł Jarosław SACHAJKO SERDECZNIE ZAPRASZA NA CYKL SPOTKAŃ OTWARTYCH z Pawłem Kukizem.

Wizyta w naszym regionie zaplanowana jest w dniach 25-28 listopada 2019 roku. W najbliższy poniedziałek Poseł Paweł Kukiz wraz z posłem Jarosławem Sachajko spotkają się o godzinie 16 z mieszkańcami w Klubie Wspomnienie PRL-u przy ulicy Łukasińskiego.

We wtorek 26 listopada spotkają się z mieszkańcami Strzyżowa i okolic o godzinie 10 w świetlicy gminnej w Strzyżowie, spotkanie będzie miało charakter otwarty, podniesiony zostanie m.in. temat cukrowni Strzyżów. O godzinie 16 posłowie udadzą się do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie w stołówce „Warsztat Smaku” na ulicy Żwirki i Wigury 5 spotkają się z mieszkańcami Tomaszowa.

We środę 27 listopada posłowie będą uczestniczyć w obchodach 77. rocznicy wysiedleń na Zamojszczyźnie, uroczystości rozpoczną się o godzinie 10 w Kościele św. Michała Archanioła w Zamościu. O godzinie 14 posłowie porozmawiają podczas spotkania otwartego z mieszkańcami w świetlicy na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szewni Dolnej. Następnie posłowie udadzą się na godzinę 17 do Deszkowic Pierwszych, gdzie podczas spotkania otwartego zapoznają się z pytaniami i problemami mieszkańców.

Swoją wizytę w naszym regionie Paweł Kukiz zakończy w czwartek 28 listopada o godzinie 16:30 podczas spotkania otwartego w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej.

dsc 7113 1 4-dniowa wizyta Pawła Kukiza. Publikujemy PROGRAM

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments