ZAMOŚĆ: Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach. [MAPKI]

0
801
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych przy cmentarzach panować będzie zwiększony ruch. W związku z tym w okolicach zamojskich nekropolii nastąpi zmiana organizacji ruchu, pojawią się także znaki drogowe mówiące o zakazie zatrzymywania się bądź też zakazie postoju. Publikujemy informację od Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu wraz z grafikami.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU OBOWIĄZYWAĆ BEDZIE W DNIACH: 

  przy Cmentarzu Parafialnym (ul. Peowiaków, ul. Przemysłowa) od 31.10.2019r. od godz. 9:00 do 4.11.2019r. do godz. 15:00. 

  przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Braterstwa Broni, ul. Śląska) od 31.10.2019 od godz. 15:00 do  02.11.2019r. do godz. 15:00.  

Organizacja ruchu zostanie zmieniona w następujący sposób: 

Cmentarz Komunalny przy ul. Braterstwa Broni: 

ul. Braterstwa Broni:

– na odcinku od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z drogą powiatową Zamość-Chyża –Wysokie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Od strony miejscowości Chyża /na ul. Braterstwa Broni/ zostanie ustawiona bariera drogowa  U-20b do połowy jezdni wraz ze znakiem B-2 „zakaz wjazdu”.

ul. Śląska:

  • parking przy stacji trafo zostanie zagrodzony zaporami U-20b ze znakiem B-1 „zakaz ruchu”  wraz z tabliczką „Nie dotyczy MZK”. Ruch komunikacji miejskiej odbywać się będzie ul. Śląską do parkingu przy stacji trafo.
  • po stronie prawej jezdni, na odcinku od przepustu przy ul. Rolniczej  do ul. Braterstwa Broni wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów /znak B-36/ z tabliczkami „Nie dotyczy poboczy”.
  • po lewej stronie jezdni, na odcinku od ul. Chłodnej do ul. Braterstwa Broni, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się.

Cmentarz Parafialny przy ul. Peowiaków: 

  • wzdłuż ogrodzenia cmentarza obowiązywać będzie zakaz postoju na ul. Peowiaków i zakaz zatrzymywania się na ul. Przemysłowej.

Cmentarz Prawosławny przy ul. Odrodzenia – nie planuje się wprowadzania zmian w organizacji ruchu

braterstwa broni 1 ZAMOŚĆ: Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach. [MAPKI] peowiakow ZAMOŚĆ: Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach. [MAPKI] braterstwa broni 2 ZAMOŚĆ: Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach. [MAPKI]

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments