Karambol z udziałem 3 osobówek, autobusu i ciężarówki

0
938
Fot. KPP w Biłgoraju

Do karambolu z udziałem 5 aut doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Wola Duża (Gm. Biłgoraj). W zdarzeniu uczestniczyły 3 samochody osobowe, autobus i ciężarówka.

Wstępne ustalenia policjantów biłgorajskiej komendy pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że osobowy seat kierowany przez 35 letniego mieszkańca gminy Biłgoraj najechał na tył prawidłowo zaparkowanego autobusu m-ki Iveco, prowadzonego przez 50 latka z Zamościa. Następnie seat ten zjechał na lewy pas i zderzył się z dwoma pojazdami jadącymi z naprzeciwka, samochodem m-ki Opel, którym kierowała 27 latka z gminy Tereszpol i seatem prowadzonym przez 62 letniego mieszkańca gminy Radecznica. Kierująca oplem kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w stojący po prawej stronie jezdni samochód ciężarowy m-ki Scania.

Po zdarzeniu 35 latek, który kierował seatem oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku pobliskiego lasu. Policjanci natychmiast podjęli czynności poszukiwawcze. Mężczyzna po niespełna 3 godzinach pojawił się na miejscu i został przewieziony do szpitala gdzie pobrano od niego krew do badań. Jak ustalili policjanci uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. – informuje mł.asp. Joanna Klimek, oficer prasowy KPP w Biłgoraju.

Obecnie trwa ustalanie i wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Poprzedni artykuł“Český díplom” – ostatni spektakl 44. ZLT
Następny artykułOgólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Do wygrania pielgrzymka do Ziemi Świętej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments