GAIA

Tego jeszcze nie było! Leecimy do Was z odlotowym newsem!! Znany aktor spotka się z dziećmi w Zamościu, Będzie im czytał w Aeroklubie a po czytaniu rozda wszystkim uczestnikom upominki.

Co przeczyta? Odlotowe opowieści!!! To wydarzenie, które uniesie Was nad ziemię, a może zrobicie beczkę z wrażenia!

Tomasz Karolak – znany polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA pojawi się w Zamościu w związku z wydarzeniami Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki.  Aktor jest jednym z gości niezwykłego cyklu czytań dedykowanych chłopcom – „Męskie Czytanie”.

Organizatorom zależy na spotkaniach w miejscach niezwykłych, szczególnie atrakcyjnych dla męskiej części młodej publiczności, choć dziewczynki są równie serdecznie zapraszane.

Gośćmi spotkań są autorytety – mężczyźni, którzy mają pasję i podziwu godne osiągnięcia a jednocześnie kochają książki.

Wydarzenie odbędzie się 14 września o godzinie 10:00. Potrwa do godz. 14:00

Aeroklub Ziemi Zamojskiej – partner wydarzenia – to prężna instytucja. Organizuje liczne imprezy plenerowe. Towarzyszą im ciekawe atrakcje: pokazy samolotowe, szybowcowe, skoki spadochronowe, wystawy szybowców, samolotów oraz modeli lotniczych Wciąż są miejsca na wydarzenie. Zapisy pod adresem: [email protected]

 

Cały program Zamojskiej odsłony festiwalu dostępny na stronie:

https://festiwalliteraturydzieciecej.pl/event/festiwal-zamosc/

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments