Zamość: Opryskiem w komary po raz drugi

1
802
zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay
GAIA

W nocy z 3 na 4 września (z wtorku na środę) odbędzie się drugi etap odkomarzania miasta. Przeprowadzenia oprysku zależeć będzie od warunków pogodowych.

– „Podobnie jak ostatnio, zabieg zwalczania komarów, meszek i kleszczy będzie przeprowadzony wzdłuż rzeki Łabuńki na odcinku od ul. Weteranów do ul. Okrzei, wzdłuż rz. Topornicy na odcinku od ostatnich bloków TBS na ul. Lipskiej do ujścia do Łabuńki, w Parku Miejskim (teren wokół stawu i rowu doprowadzającego wodę, główne aleje) oraz okolicach zalewu.” – informuje zamojski magistrat.

Środki, które są stosowane, nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt (posiadają pozwolenie na obrót Ministra Zdrowia), jednak zgodnie z kartą charakterystyki, bezpośrednio w czasie oprysków należy unikać wdychania rozpylonego produktu i przebywania w miejscu wykonywania zabiegów.

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota

No i po co? Najlepszy znany mi sposób na komary to opaska Nopixgo, szwajcarskiej firmy, ja korzystam i komary uciekają, więcej na ten temat tu: https://allegro.pl/oferta/nopixgo-npg433-opaska-przeciw-komarom-pomarancz-8457521460