Nowy adres „Lipska 61”

Osiedle mieszkaniowe „Lipska 61” u zbiegu ulic Lipskiej i Fredry to nowoczesna inwestycja w Zamościu, która powstanie na terenie dawnej „Autonaprawy”.

Inwestor zakupił działkę na początku roku 2019 z licytacji komorniczej, planuje uzyskać pozwolenie na budowę w październiku, by jeszcze w tym roku rozpocząć prace budowlane.

Projekt osiedla zakłada budowę czterech budynków czterokondygnacyjnych z windami, zawierających 139 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych o łącznej powierzchni 800 m2 do indywidualnego podziału według potrzeb klientów. Do dyspozycji mieszkańców i najemców, inwestor odda 119 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 62 miejsca parkingowe na parkingach zewnętrznych. Osiedle będzie monitorowane i ogrodzone, ze swobodnym dostępem do części usługowej.

Inwestycja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Dostępność lokali o metrażach od 42 do 85 m2 sprawia, że zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby starsze znajdą w ofercie mieszkanie odpowiednie dla swoich potrzeb. Zaprojektowano budowę przytulnych mieszkań dwupokojowych, wygodnych trzypokojowych oraz komfortowych mieszkań czteropokojowych.

Funkcjonalność, wysoka estetyka, niskie koszty eksploatacji to wartości, jakie szczególnie cenią współcześni mieszkańcy osiedli. Takie warunki ma spełniać Osiedle „Lipska 61”.

Elewacje budynków charakteryzują się stonowaną kolorystyką, utrzymaną w odcieniach bieli i szarości z dużymi przeszkleniami.

Deweloper prowadzi już sprzedaż mieszkań. Aby zostać właścicielem nowego lokum, należy liczyć się z wydatkiem rzędu 5-6 tysięcy za 1m2. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Inwestora lub na www.prbud.eu

W pierwszym etapie deweloper odda do użytku dwa bloki przy ulicy Fredry. Zakończenie I etapu budowy, planowane jest na koniec 2020 roku.

Inwestor zapowiada wysoki standard wykonania budynków, komfortowe rozwiązania dla przestrzeni wspólnych oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne dostosowane do współczesnego stylu życia

Lokalizacja osiedla Lipska 61 w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta (1,8 km), rzeki Łabuńki, ścieżki rowerowej w kierunku Roztocza oraz zalewu miejskiego, decyduje o wysokiej atrakcyjności inwestycji. 

Inwestorem nowego osiedla jest firma PR-BUD z siedzibą w Kalinowicach 44, mającą w swoim dorobku m.in.: budowę wielu domów jednorodzinnych w Zamościu i okolicy, budowę biurowca przy ul. Infułackiej 1, budowę wielorodzinnego budynku TBS przy ul. Chłodnej w Zamościu.

Dokumentację projektową wykonała krakowska pracownia architektoniczna MTWW Architekci, która w swoim portfolio posiada liczne projekty zabudowy wielorodzinnej w Krakowie i okolicach, a także projekty budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. Pracownia może pochwalić się projektem Słonecznego Miasteczka w Krakowie, osiedla mieszkaniowego w Gdańsku czy chociażby projektem Lewobrzeżnego Bulwaru Wisły w Warszawie i projektami stadionów Resovii i Cracovii.

 

PR-BUD
Kalinowice 44
22-400 Zamość
www.prbud.eu

E-mail: [email protected] 

tel. 500 793 501

Artykuł powstał we współpracy z partnerem 

zam lipska 3 Nowy adres zam lipska 2 Nowy adres zam lipska 1 Nowy adres

13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6 tysięcy za metr w Zamościu?

Poważnie? Wikana sprzedaje mieszkania za 3,5, koło Castoramy za 3,5.. a Ci za 6 tysięcy.. Ceny warszawskie, pensje zamojskie.

Mieszkaniec

Idź i kup za 3500. W jakim ty świecie chłopie żyjesz 🙂 druga sprawa idź i kup w Warszawie za 5-6. Tego tylu mieszkania z takim położeniem i standardem kosztują w Warszawie około 13-15000 za metr

Tomasz Krywionek

Mieszkanie koło Castoramy porównuje Pan do mieszkania nad rzeką w takim położeniu? I czy ta cena 3500 to nie cena sprzed kilku lat?

M

a gdzie takie mieszkania są po 3,5 tys./m2? bo w sumie jestem zainteresowana, ale nigdzie nie znalazłam oferty Wikany na Zamość?

Anonimowo

Jestem ciekawy jak rozwiążą problem ruchu – wjazd i wyjazd na Lipska juz teraz jest problem a co będzie jak zamieszkają wszyscy

Tubylec
Reply to  Anonimowo

Pełna zgoda, mieszkam w pobliżu a od urodzenia mieszkałem przy Lipskiej w tej chwili jest już fatalnie wbić się z Promiennej wyjeżdżając z Biedronki pomimo sygnalizacji świetlnej (niektóre barany nie widzą linii przy samej promiennej) tylko dojeżdżają do powtórzonej przed mostem) a i rozwiązanie na żądanie nieraz tamuje cały ruch.

Urodzony w centyrum

Czy to takie rewelacyjne położenie? Raczej wszędzie daleko.

Anonimowo

W Zamościu wszędzie daleko? Po tej dziurze wszędzie można z buta dojść…

Tomasz Krywionek

3500 to cena sprzed kilku lat

M.

a jest teraz jakas oferta na rynku godna uwagi? Prócz Bazyliańskiej?

Tomasz Krywionek
Reply to  M.

Bazyliańska dawno sprzedana

M.

a ktoś coś wie o sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym?

Anonimowo

Wieśniak goni wieśniak.. LHR z LTM hahha