Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w m. Krzywystok, gdzie 32-letni kierujący audi wykonując manewr wyprzedzania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. Po chwili w przewrócony ciągnik uderzyło kolejne audi, którego kierowca nie zdążył wyhamować.

W sobotę w m. Krzywystok doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciągnika rolniczego. Jak wstępnie ustalili policjanci 32-letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego kierując pojazdem m. Audi A6 wyprzedzał ciągnik rolniczy, którego kierujący w tym samym czasie wykonywał manewr skrętu w lewo. Doszło do zderzenia pojazdów, ciągnik przewrócił się na jezdnię a audi zjechało na pobocze. Po tym 38-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 również z powiatu tomaszowskiego, który poruszał się za kierującym wyprzedzającym ciągnik nie zdążył wyhamować i uderzył w leżący na jezdni ciągnik.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony 66-letni kierowca ciągnika rolniczego – mieszkaniec gm. Komarów – Osada. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że nieprzemyślane manewry mogą być tragiczne w skutkach.

Źródło: KMP Zamość

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

“Pamiętajmy, że nieprzemyślane manewry mogą być tragiczne w sutkach.\”

Do poprawy