Dożynki Gminy Zamość już dzisiaj (PROGRAM)

0
927

W tym roku gospodarzami Święta Plonów Gminy Zamość będą sołectwa Łapiguz i Borowina Sitaniecka. Gminne uroczystości dożynkowe odbędą się już dzisiaj niedzielę 1 września obok Domu Weselnego “Ambrozja” w Łapiguzie.

Korowód, msza św. dziękczynna w oprawie muzycznej zespołu WESOŁE GOSPOSIE i Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Białowola, uroczysty ceremoniał dożynkowy odbędą się w godzinach 11:30 – 15:00. Potem ruszy „Biesiada – muzyka, śpiew i śmiech” z udziałem Macieja Wojtasiuka, Klubu Seniora “Kalinka”, zespołów “Roztoczanki i “Czerwone Korale” oraz Kabaretu “Taka Potrzeba”.W przerwie występów (godz. 16.40) zaplanowano finał konkursu wieńców. Następnie na scenie zaprezentują się: Sandra Klecha (Gmina Sanok), Białowolanki, Sitanianie, Kabaret Lipsko, Echo Lipska, Ale Cantare, Showmen, Ireneusz Szewczuk, LISU ZTW.

O godz. 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru: LOVERBOY, a o 21:00 rozpocznie się zabawa taneczna pod gwiazdami z grupą ACCORD.

W trakcie trwania dożynek w godz. 15:00–19:00 na najmłodszych czekać będą  „dmuchańce”, na starszych zaś symulator dachowania WORD.

Szczegóły na plakacie poniżej

dozynki2019 Dożynki Gminy Zamość już dzisiaj (PROGRAM)

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments