Zamość: zderzenie Citroena ze Skodą

0
1428

ZAMOŚĆ: WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU

5 osób, w tym troje małoletnich zostało przewiezionych do szpitala po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Okrzei. 34-letnia kierująca citroenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa kierującemu skodą. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę i ostrożność za kierownicą.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Okrzei. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca pojazdem m. Citroen, 34-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, wyjeżdżając z ul. Okrzei nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu kierującemu skodą, który poruszał się ul. Dzieci Zamojszczyzny.

Po zderzeniu samochodów załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła kierujących oraz troje nieletnich pasażerów citroena. Na szczęście po badaniach okazało się, że dzieci nie doznały obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że zarówno 34-latka siedząca za kierownica citroena, jak i 25-letni mieszkaniec gm. Zamość kierujący skodą byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Należy pamiętać, że każdy uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest do przestrzegania przepisów oraz stosowania się do znaków drogowych. Dlatego też siadając za kierownicę należy skupić uwagę i bacznie obserwować otoczenie, zwracając szczególną uwagę na informacje dotyczące organizacji ruchu.

Źródło: Zamojska Policja

 

Poprzedni artykułSprawna akcja policji. 23-latkowi grożą 3 lata więzienia.
Następny artykułZdrowa żywność na Rynku Wielkim. Mamy pierwsze zdjęcia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments