Sprawna akcja policji. 23-latkowi grożą 3 lata więzienia.

7
1424

23-LETNI „AWANTURNIK” ODPOWIE ZA POSIADANIE

23-latek z gminy Zamość odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę policjanci dostali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który zakłóca spokój na jednej z ulic zamojskiej starówki. Okazało się, że młodzieńcem tym jest 23-latek z gminy Zamość. Po wykonanym badaniu alkomatem szybko znany już był powód agresywnego i „głośnego” zachowania 23-latka. W jego organizmie było bowiem prawie 2 promile alkoholu. Ponadto w kieszeniach młodzieńca mundurowi odnaleźli kilka woreczków z suszem roślinnym.

23-latek został przewieziony do komendy, podobnie jak zabezpieczone przy nim substancje, które po badaniu okazały się marihuaną. Kolejne woreczki z marihuaną mundurowi odnaleźli w miejscu zamieszkania podejrzanego. W czwartek 23-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Zdjęcie główne: zdjęcie poglądowe z Pixabay.

Materiał z Zamojska Policja

 

- reklama-
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Nie bronie go ale jakby mężczyzna poważnie pobił żonę po piciu wódki i może dostać tylko 1.5 roku (czasami nic) a ten chłopaczek może dostać 3 za handel narkotyku o którym nikt nigdy nie przedawkował, nie podbił ludzi, i nie umarł z zatrucia albo przedawkowania. To czego sprzedawca sklepie monopolowym do więzienia nie idzie. Nic nie jest chlopak karany za rozrabianie albo picie ale za to że prawdopodobnie sprzedaje marihuanę. Niewiem czy widzialem jakies artykuly co pisaly ze ktos po marihuanie miał czołowe zderzenie albo ze wjechał w rowerzystę

- jorg
Reply to  Anonimowo

Sugerujesz,ze Marycha pomaga, w prowadzeniu pojazdów.?. Walnij sie w pałę…..!……

Pies

I fajny temat bym zapalil sobie a je**c psy

Szwagier

nie wiem czy miałeś styczność bezpośrednią z marihuaną kolego czy nie ale twój przedmówca ma rację, alkohol daje o wiele gorsze skutki niż marihuana i alkohol jest ogólnie dostępny. Sam się człowieku walnij w pałę, może zaczniesz myśleć logicznie? Nie bronię ludzi którzy lubią trawę ale chociaż sam nie akceptuję marihuany to wiem że alkohol jest o wiele gorszy w skutkach od niej i jak już państwo chce karać ludzi za marihuanę to niech kara równierz za alkohol.

Jebany głąbie gdzie on napisał,że marihuana pomaga w prowadzeniu auta ? Sam się jebnij w ten pusty cymbał jebany hipokryto

Pdw

Wolność wyboru!!! J.. ać tych co myślą inaczej

Ad

Temacik tygodnia. Gratulacje.