Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

1
1869
- reklama-

Jeżeli planujecie spędzić długi majowy weekend na malowniczym Roztoczu, możecie wybrać się do Krasnobrodu, gdzie odbywać się będzie XVI Majówka Roztoczańska.

Piątek, 3 maja w Krasnobrodzie upłynie pod znakiem uroczystości patriotyczno – religijnych z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczną się one o godz. 9.00 mszą świętą w intencji Ojczyzny w Kościele Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie. Po nabożeństwie, uczestnicy uroczystości przemaszerują pod Pomnik Konstytucji 3 Maja, gdzie  okolicznościowe przemówienie wygłosi Burmistrz oraz nastąpi złożenie wieńców. Na godz. 11.00 zaplanowano natomiast koncert pt. „Wiwat Moniuszko” z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, w wykonaniu kameralistów Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

W sobotę, 4 maja będzie można wziąć udział w zawodach wędkarskich nad krasnobrodzkim zalewem. Początek zawodów rankiem o godz. 6.30. O godz. 13.00 z Placu Siekluckiego wystartuje Rodzinny Rajd Rowerowy. Na jego zakończenie zaplanowano wspólne ognisko przy stadionie sportowym.

W sobotnie popołudnie (godz. 16.00) na Placu Siekluckiego rozpocznie się Festyn z Krasnobrodzkimi Smakami. W programie: zabawy i animacje dla dzieci, prezentacje kulinarne i degustacje potraw, koncerty zespołów ludowych i folklorystycznych. Wystąpią: Krasnobrodzki Gospel, Wójtowianie oraz Kapela Szczebrzeska.

Szczegóły na plakacie.

22278 xvi majowka plakat a4 Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec

Jak się ma ciepły stołek to już chyba nie trzeba się starać.