Dar Tajwanu dla Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu

0
750
Fot. archiwum NKZ
- reklama-

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu otrzymało od Tajwanu darowiznę, w postaci wielofunkcyjnego aparatu do elektroterapii oraz lasera biostymulacyjnego. Oba sprzęty wykorzystywane będą w terapii pacjentów poprawiając jej skuteczność, a wykonywane zabiegi fizykoterapeutyczne będą miały głównie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zabiegi takie są niezwykle przydatne osobom niepełnosprawnym, które posiadają deformacje i zwyrodnienia w narządzie ruchu.

Uroczyste przekazanie sprzętu nastąpi 29 kwietnia 2019 roku (rozpoczęcie uroczystości godz. 13:00). W siedzibie Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu (ul. Peowiaków 6a) w spotkaniu wezmą udział członkowie Zarządu Stowarzyszenia oraz Szef Biura Przedstawicielskiego Tajpej – Pan Ambasador Weber V.B. Shih –oraz dyrektor działu spraw publicznych Pani Corinna Hu.

Po uroczystościach w siedzibie Stowarzyszenia, goście z Tajwanu złożą także krótką wizytę na ulicy Kresowej w Zamościu, gdzie powstaje nowa inwestycja Stowarzyszenia – „Rodzinny Dom” – Kompleks Terapeutyczno – Opiekuńczy dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments