Szlachetna Paczka od Hetmana Zamość

0
889

Hetman Zamość dołączył do pomagania w ramach akcji Szlachetna Paczka. Pomysłodawcą zbiórki był Kamil Tomczyszyn, drugi trener bramkarzy i specjalista ds. marketingu. Zamojscy piłkarze zorganizowali w klubie zbiórkę pieniędzy po wcześniejszym wybraniu rodziny, której chcą pomóc. Do akcji dołączyli również sponsorzy wspierający klub.

W ostatnim tygodniu przygotowań Szlachetnej Paczki przedstawiciele klubu: Kamil Gac, Rafał Turczyn, Dawid Daszkiewicz oraz  udali się do sklepu E.leclerc, w którym dokonali zakupu produktów z listy, którą sporządziła potrzebująca rodzina.

Cieszymy się, że jako klub, który ma wielkie ambicje na każdej płaszczyźnie, może uczestniczyć w takich akcjach i liczymy, że nie jest to nasza ostatnia taka inicjatywa w kierunku niesienia pomocy potrzebującym mieszkańcom Zamościa. – podkreśla Kamil Tomczyszyn. – Chcielibyśmy bardzo podziękować właścicielowi sklepu, Panu Henrykowi Świdnikowi i jego pracownikom za ufundowanie dwóch koszy wypełnionych produktami, które trafiły do wybranej przez nas rodziny. Robiąc zakupy w tym sklepie wspomagacie Państwo nie tylko E.leclerc, ale również nasz klub, który jest sponsorowany przez hipermarket. 

Do pomocy dołączyła również firma Arlen Meble Pana Artura Brzyskiego do spółki z Grupą HDJ. Zasponsorowali oni łóżko dla chłopaka, który jak dotąd musiał spać na materacu położonym na podłodze. Co więcej, wspomniana Grupa HDJ Piotra Chadaja dorzuciła konsolę XBOX z pełną siatką gier. Firma outletmedia podarowała odkurzacz dla rodziny, na który Pani Ewa zbierała od pięciu lat.

-Im również serdecznie dziękujemy – dodaje Kamil Tomczyszyn, który wraz z wolontariuszką „Szlachetnej Paczki” wręczył prezenty rodzinie.

Dodatkowo zawodnicy Hetmana ze zbiórki pieniędzy zakupili rodzinie potrzebne ubrania na zimę (kurtki, buty, koszulki).

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z tego wydarzenia.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments