Zamość: Zostało Wam jedzenie z Wigilii firmowej? Przynieście je do jadłodzielni

0
643
fot. Jadłodzielnia Zamość - Spichlerz Brata Alberta/ Facebook

Zamojska Jadłodzielnia – Spichlerz Brata Alberta rozpoczęła swoją działalność 7 grudnia 2018 r. To pierwsze takie miejsce w naszym regionie, gdzie można przynosić produkty żywnościowe, których sami nie jesteśmy w stanie zagospodarować, a z których skorzystać mogą najubożsi. Jak informują pomysłodawcy inicjatywy – punkt spotkał się z entuzjastycznym odbiorem ze strony mieszkańców naszego miasta. Teraz organizatorzy jadłodzielni apelują o dostarczanie żywności niewykorzystanej podczas wigilijnych spotkań firmowych. Tam niezjedzone potrawy na pewno się nie zmarnują. 

„Kochani, pokażcie siłę i radość dzielenia! Udostępniajcie gdzie się tylko da, informujcie rodzinę, przyjaciół znajomych, swoje szefowe i szefów, dyrektorów, rektorów – wszystkich! U nas naprawdę odwiedzający naszą Jadłodzielnię korzystają z jej zasobów, a dostarczana żywność jest odbierana nawet kilka razy dziennie! Wielu dziękuje ze łzami w oczach… Pamiętajcie o nas” – apeluje Jadłodzielnia.

Przypomnijmy – punkt mieści się przy ul. Dembowskiego 24 przy kościele Św. Brata Alberta w Zamościu, boczne wejście (przedsionek) dawnej kaplicy tymczasowej. Jedzenie można tam przynosić codziennie w godzinach 7:00 – 19:00.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments