Gm. Zamość: Rodzina z Kalinowic straciła dom w pożarze. Potrzebna POMOC!

0
1919

Rodzina z Kalinowic w wyniku pożaru, do którego doszło rankiem 14 grudnia straciła dach nad głową. Gmina Zamość organizuje pomoc dla poszkodowanych.

Nie wszyscy mieszkańcy Gminy Zamość będą mogli na równi szczęśliwie obchodzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. W pożarze dom straciła rodzina z dwójką dzieci w wieku szkolnym. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń, jednak ratując życie domownicy musieli zostawić w domu wszystko, co posiadali.” – czytamy w opublikowanym na stronie Urzędu Gminy komunikacie.

Zniszczeniu uległo wyposażenie mieszkania, odzież, sprzęt elektroniczny i meble – nic nie nadaje się już do użytku. W chwili obecnej trudno ocenić czy dom będzie nadawał się do remontu.

Solidaryzując się z rodziną poszkodowanych, Gmina Zamość poprzez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje pomoc dla poszkodowanych. Ze względów określonych prawem wysokość pomocy nie jest zbyt duża, a potrzeba dosłownie wszystkiego.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć finansowo poszkodowaną rodzinę mogą dokonywać wpłat na konto Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – nr konta 0712 4028 1611 1100 1005 6989 73 z dopiskiem Jacek Maszewski

Zgromadzone na koncie środki będą przeznaczone na pomoc finansową dla rodziny, która straciła dom.

fire 985491 960 720 Gm. Zamość: Rodzina z Kalinowic straciła dom w pożarze. Potrzebna POMOC!

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments