Tragiczny wypadek na moście w Hrubieszowie.

0
1341
fot. KPP Hrubieszów
- reklama-

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło we wtorek, 20 listopada na moście na rzece Huczwa w Hrubieszowie. W wyniku zdarzenia 46-letnia kierująca pojazdem marki Daewoo poniosła śmierć, natomiast 45-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 46-letnia mieszkanka gm. Hrubieszów kierująca pojazdem marki Daewoo na oblodzonej nawierzchni najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i wpadła w poślizg.

Kobieta straciła panowanie nad pojazdem w trakcie którego zmieniała kilkukrotnie pas ruchu, a następnie zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Volkswagen Passat oraz barierą energochłonną. – wyjaśnia okoliczności zdarzenia Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

46-letnia kierująca oraz jej 45-letnia pasażerka trafiły do szpitala. 46-latka w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarła. 45-letnia pasażerka, również mieszkanka tej samej gminy przebywa w szpitalu. Kierowca oraz pasażer z drugiego auta nie doznali żadnych obrażeń.

Policjanci z Hrubieszowa apelują do kierujących oraz innych uczestników ruchu drogowego o ostrożność. – Szybko zapadający zmrok oraz zmienne warunki pogodowe powodują większą liczbę zdarzeń drogowych. Wykażmy się rozsądkiem i odpowiedzialnością za siebie i innych uczestników ruchu drogowego – przestrzegają

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments