Ogłaszamy, kto otrzymuje WEJŚCIÓWKI na spektakl „Telewizja Kłamie” w ZDK-u.

0
543
- reklama-

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Tamara Arciuch jako Małgosia Różenek, Bartek Opania jako Krzysztof Zniemiec, Adam Fidusiewicz jako Marcin Prochop, Bartek Kasprzykowski jako Krzysztof Wybisz i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam.

Przedstawienie pt. „Telewizja Kłamie” zagości na deskach Zamojskiego Domu Kultury już w najbliższą niedzielę, 25 listopada (niedziela) o godz. 17.00. 

Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się… ze śmiechu!

Bilety w cenie 85 zł są do nabycia w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury oraz na stronach www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

ROZSTRZYGNIĘCIE ZABAWY!!!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy niespodziankę – 3 pojedyncze wejściówki. Spośród osób, które wzięły udział w zabawie wyłoniliśmy zwycięzców. Pojedyncze wejściówki na spektakl „Telewizja Kłamie” w ZDK-u otrzymują: Pani Agnieszka, Pani Magdalena oraz Pani Karolina. Serdecznie gratulujemy! Z laureatkami skontaktujemy się osobiście.

Wejściówki będą do odbioru w kasie ZDK-u w dniu spektaklu.

46389054 205550427005576 4709748810513907712 n Ogłaszamy, kto otrzymuje WEJŚCIÓWKI na spektakl "Telewizja Kłamie" w ZDK-u.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments