Stowarzyszenie “Turystyka z Pasją” z nagrodą internautów za “Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2018”!

0
831

“Lato z pasją w Zamościu”, czyli cykl wakacyjnych atrakcji dla mieszkańców i turystów, organizowany przez “Stowarzyszenie Turystyka z Pasją” zostało uznane przez internautów “Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego 2018”. Konkurs organizowała Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna. Nagrody i wyróżnienia laureatom wręczono w czasie IX Lubelskiej Gali Turystyki.

Spośród 33 zgłoszonych do konkursu produktów, Kapituła wybrała laureatów:

I miejsce – Muzeum – Zespół Synagogalny we Włodawie
II miejsce – Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie
III miejsce – Hotel Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim

Wyróżnienia otrzymali:
– Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
– Rekonstrukcja Bitew pod Tomaszowem Lubelskim
– Muzeum Fortyfikacji i Broni ARSENAŁ w Zamościu
– Józefów na Roztoczu – gmina przyjazna rowerzystom
– Święto Wina na Zamku w Janowcu.

Swojego laureata wybrali również internauci. Nagrodą Internautów otrzymało “Lato z Pasją w Zamościu”, czyli cykl wakacyjnych wydarzeń organizowany przez “Stowarzyszenie Turystyka z Pasją”. W ramach “Lata z Pasją” turyści i mieszkańcy Hetmańskiego Grodu mogli przez całe wakacje brać udział w takich wydarzeniach, jak: Wtorki w Starym kinie – czyli projekcje komedii z dwudziestolecia międzywojennego, Czwartki z Niepodległą – czyli bezpłatne zwiedzanie miasta trasą dedykowaną Zamojskim Twórcom Niepodległej, Legenda Stołu Szwedzkiego i Przekazanie Okupu – czyli dwie inscenizacje utrzymane w klimacie XVII wiecznego Zamościa, Zwiedzaj z nami Zamość – czyli zwiedzanie Zamościa z przewodnikiem w stroju historycznym, Nocne zwiedzanie Zamościa, czyli klimatyczna wycieczka uliczkami Starego Miasta.

Serdecznie gratulujemy współpracującym z naszą redakcją członkom Stowarzyszenia “Turystyka z Pasją”!

zrzut ekranu 2018 10 10 o 10 43 46 Stowarzyszenie "Turystyka z Pasją" z nagrodą internautów za "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2018"!
fot. LROT

 

 

Poprzedni artykułSylwester z Dwójką w Zamościu? Są takie plany!
Następny artykuł“Kto Ty jesteś? – Polak mały” patriotyczny koncert z okazji Międzynarodowego Miesiąca AAC
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments