Sylwester z Dwójką w Zamościu? Są takie plany!

2
1500
Fot. K. Chmiel - Światłoczuły.pl

Organizowany co roku przez telewizję publiczną “Sylwester z Dwójką” to impreza przygotowywana z ogromnym rozmachem. TVP, aby przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów, wydaje miliony złotych na zatrudnienie najpopularniejszych wykonawców i efektowną oprawę wydarzenia. Impreza zawsze jest też świetną promocją dla miasta, w którym się odbywa. Jest szansa, że kolejny koncert sylwestrowy zostanie zorganizowany w Zamościu!

Prowadzimy z Telewizją Polską rozmowy na temat eventu zbliżonego do Sylwestra – zdradził podczas poniedziałkowej konferencji podsumowującej sezon turystyczny w mieście, Prezydent Andrzej Wnuk. – Myślę, że taką imprezę uda się w Zamościu zorganizować, jeżeli nie w tym roku, to w następnym.

Szanse na organizację takiego wydarzenia w Zamościu, zwiększa fakt, że Telewizja Publiczna była bardzo zadowolona z koncertu “Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki”, który w lipcu tego roku odbył się na Rynku Wielkim. – TVP 2 była zachwycona Zamościem, współpracą i poziomem imprezy. Dlatego myślę, że uda się wspólnie taką dużą imprezę znów u nas zorganizować – przekonywał prezydent Wnuk.

 

 

Poprzedni artykułKolejny odcinek ścieżki rowerowej będzie odremontowany
Następny artykułStowarzyszenie “Turystyka z Pasją” z nagrodą internautów za “Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2018”!
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

a ja mysle ze taka impreze prosze ogranizowac kolo parku a nie na starowce gdzie ludzie sie nie mieszcza a kolo parku jest bardzo duzo miejsca i tez fajnie

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

popieram, park !