Faworyci i faworytki Plaży Open – jutro finał

0
597

Pary Agata Wawrzyńczyk/Magdalena Saad i Kinga Legieta/Aleksandra Wachowicz jako pierwsze awansowały do najlepszej czwórki turnieju Plaży Open 2018 w Zamościu.

Przez całą sobotę w Zamościu rywalizowały najlepsze pary w Polsce. Stawką był półfinał zawodów Plaży Open 2018 w Zamościu. Ostatecznie jako pierwsze do czwórki awansowały duety Agata Wawrzyńczyk/Magdalena Saad i Kinga Legieta/Aleksandra Wachowicz, które nie przegrały ani jednego meczu. Saad/Wawrzyńczyk po drodze zwyciężyły Dominikę Balcerowicz/Kingę Pakułę (2:0), Dominikę Bałdys/Martę Szajer (2:1) i Justynę Tomalę/Olgę Klocek (2:0). Wachowicz i Legieta z kolei pokonały Klaudię Świstek/Paulę Słonecką (2:0) Monikę Brzostek/Anetę Kaczmarek (2:0) i Magdalenę Rapacz-Matras/Sandrę Szychowską (2:1).

Dwie ostatnie pary będą miały jeszcze szansę na awans do czwórki. W ćwierćfinale Brzostek/Kaczmarek zagrają z Tomalą i Klocek, a Rapacz-Matras/Szychowska z Gruszczyńską i Adamek.

Wśród panów pewnie do półfinału awansowali Jędrzej Brożyniak/Piotr Janiak, którzy pokonali odpowiednio Bartosza Lewickiego/Tomasza Maziarka, Bartłomieja Malca/Jakuba Zdybka i Martina Chiniewicza/Michała Koryckiego (wszystkie mecze po 2:0). Drugimi półfinalistami zostali Adam Parcej i Bartłomiej Dzikowicz. Oni z kolei wygrali z Bartoszem Mariańskim/Pawłem Pietraszko, Janem Firlejem/Janem Królem i Romanem Andrysem/Adam Andrysem.

W niedzielnych ćwierćfinałach Chiniewicz/Korycki zmierzą się ze Stanisławem Wawrzyńczykiem/Piotrem Ilewiczem, a Adrian Sdebel/Maciej Kałuża zagrają z Andrys/Andrys.

Początek niedzielnych meczów o godz. 9. Finał zaplanowano na godz. 15, a transmisja na żywo w TVP3 i TVP Sport.

tekst i fot. Plaża Open

 

Poprzedni artykułBrzozowski, Markowska, Margaret i wielu innych w Zamościu
Następny artykułIBAR mistrzem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments