Brzozowski, Markowska, Margaret i wielu innych w Zamościu

0
1505

 

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa! Po Toruniu, czas na Zamość.

Tym razem wśród wykonawców pojawi się gwiazdor zza granicy. Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, zaśpiewa także w duecie z Patrycją Markowską. Początek transmisji z Zamościa w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Na scenie gość zza granicy – Ray Wilson, a także plejada rodzimych gwiazd. W Zamościu wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą panowie: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET, znany m.in. z tego, że nie ma osoby, której nie potrafiłby „wkręcić“.

Zamość to kolejny, po Toruniu, przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Kolejne koncerty odbędą się w sierpniu – w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia).

Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach. Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo! „ LATO, MUZYKA, ZABAWA – WAKACYJNA TRASA DWÓJKI”. Koncert z ZAMOŚCIA. Niedziela, 29 lipca, godz. 20:05, TVP2. Patroni medialni: Radio ZET, Super Express, Interia.pl

Poprzedni artykuł“Przeszkadza mi nienawiść i przemoc” – Robert Biedroń w Zamościu
Następny artykułFaworyci i faworytki Plaży Open – jutro finał
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments