Gmina Zamość: Trwa rozbudowa stadionu

0
470
Fot. Gmina Zamość
GAIA

Pierwszy etap rozbudowy kompleksu sportowego na stadionie w Zawadzie właśnie się zakończył. Nowo powstały budynek klubowy jest już gotowy do użytkowania.

Budynek klubowy ma powierzchnię 303 m2. W ramach inwestycji wykonano instalację elektryczną, wodociągową, ściekową, CO gazowego i wentylację mechaniczną. Wewnątrz znalazły swoje miejsce m.in. szatnie dla drużyn i sędziów, pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja kosztowała 623.518, 62 zł i w całości została sfinansowana z budżetu Gminy Zamość. Jej wykonawcą wyłonionym w postępowaniu przetargowym był „Strumidło” Zakład Ogólnobudowalny Adam Strumidło z Płoskiego.
Oprócz tego, w tym roku utwardzono plac wokół budynku z kostki brukowej, powstały chodniki, droga dojazdowa do powstającego kompleksu sportowego oraz została zamontowana siłownia zewnętrzna.

Jak informują władze Gminy Zamość – w planach na kolejne lata jest też przebudowa  nawierzchni płyty boiska, budowa trybuny na 300 miejsc, oświetlenia boiska, małego wielofunkcyjnego boiska o sztucznej nawierzchni.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments