Okularium rozpoczyna sezon na badanie wzroku w plenerze + kupon rabatowy

0
564

Okularium rozpoczyna sezon na badanie wzroku w plenerze! 

W czwartek 12 lipca salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie przed salonem Okularium – ul. Mikołaja Reja 21 w Zamościu. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.

Każda osoba, która skorzysta z komputerowego badania wzroku w namiocie, otrzyma zaproszenie na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych.

pastedGraphic.png

Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium – ul. Mikołaja Reja 21 w Zamościu. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu pozostaje już tylko wybrać swoje idealne okulary i wykorzystać na ich zakup zniżkę – przypominamy, że to aż 100 zł!

Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego w Zamościu gorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie przed salonem Okularium – ul. Mikołaja Reja 21. Przypominamy, że rozpoczęła się nowa kampania promocyjna – druga para okularów gratis. Po szczegóły promocji kierujemy Państwa oczywiście do Okularium w Zamościu.

pastedGraphic_1.png

Salon optyczny Okularium

Ul. Mikołaja Reja 21 

 22-400 Zamość

Tel. 84 627 53 72

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments