Zdrowa żywność, alpaki i disco polo. 4 Dzień Zamojskiej Majówki [PROGRAM]

0
536

Zamojska Majówka trwa w najlepsze. Piątek, 4 maja upłynie pod znakiem zdrowej, nieprzetworzonej żywności. Dziś na Rynku Wielkim odbywać się będzie bowiem Festiwal Polskiej Żywności Wolnej od GMO. Bezpośrednio od Rolnika.

Jest to już to trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Rolników i Konsumentów Kukiz ’15. W programie Festiwalu znajdą się m.in.: jarmark zdrowej żywności i produktów lokalnych, panele dyskusyjne na tematy związane z rolnictwem, ekologiczną żywnością i przedsiębiorczością na wsi, koncerty zespołów Vocantes, Tabor, Siennica, Ściana W i Rdza oraz lokalnych zespołów. Na Starówce trwają przygotowania do wydarzenia, które ruszy o godz. 10.

Natomiast wieczorem na Rynku Wielkim królować będzie muzyka disco polo. Na scenie pojawią się zespoły z pewnością dobrze znane miłośnikom tego nurtu – Lili (godz. 20) oraz Defis (godz. 21). W czasie trwania koncertów (w godz. 20.30 – 21.30) na Rynku Wielkim podziwiać będzie można też niezwykle widowiskowy pokaz freestyle Teatru Ognia „Utopia”.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments