Majówki ciąg dalszy – co w programie?

0
353

Festiwal Polskiej Żywności wolnej od GMO, a w jego programie koncerty, wystąpienia, stoiska z regionalną żywnością; koncert “Śpiewnik polski w strasznym dworze”; koncerty zespołów LIli, Defis oraz Kaliber 44 – to tylko kilka

Piątek, 4 maja 2018r.

4 maja, po raz trzeci w Zamościu odbędzie się Festiwal Polskiej żywności wolnej od GMO. Program festiwalu jest bardzo bogaty: stoiska pełne zdrowych ekologicznych produktów, panele dyskusyjne na tematy związane z rolnictwem, ekologiczną żywnością i przedsiębiorczością na wsi z udziałem ekspertów z całej Polski, koncerty artystów, konkursy i zabawy dla dzieci.

Więcej o festiwalu TUTAJ

Prezydent Miasta Zamość – Andrzej Wnuk oraz Fundacja Dariusza Stachury „CANTO PRO CLASSICA” zapraszają na koncert  „Śpiewnik polski w Strasznym dworze”. Wydarzenie odbędzie się 4 maja o godzinie 19.00 w Zamojskim Domu Kultury.

„Śpiewnik polski w Strasznym dworze”  to koncert, który zorganizowano z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości a celem jest  kształtowanie postaw patriotycznych poprzez udostępnianie mieszkańcom kultury wysokiej, wyrabianie w społeczności potrzeby i chęci wspólnego świętowania.

Więcej o koncercie TUTAJ

Piątkowy wieczór to także ciekawa imprezowa propozycja. O 20.30 rozpoczną się pokazy freestyle Teatru Ognia „Utopia”. Po ognistym początku, o godz 20:00, rozpocznie się koncert zespołu Lili, a zaraz po nim, o godz. 21:00 koncert zespołu DEFIS. 

Sobota, 5 maja 2018r.

W sobotę, 5 maja na stadionie zamojskiego OSiRu, działać będzie Majowa Strefa Sportu i Zabawy. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla małych i dużych miłośników aktywnego wypoczynku.

Więcej o imprezie TUTAJ

Także w sobotę, będzie trwała czwarta edycja Turystycznej Majówki organizowanej przez Stowarzyszenie „Turystyka z Pasją”. Nie sposób wymienić wszystkich propozycji bogatego programu. Zaplanowano zwiedzanie, konkursy, strzelanie, pyszną kawę i mnóstwo atrakcji.

Więcej o imprezie TUTAJ

Mocnym muzycznym akcentem zakończy się sobota 5 maja. Do Zamościa przyjeżdża kultowa hip-hopowa grupa Kaliber 44. Koncert na Rynku Wielkim o godz. 20.30

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments