VII Charytatywne Ostatki Karnawałowe za nami

0
665
GAIA

W tym roku już po raz siódmy, sympatycy i przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu bawili się na VII Charytatywnych Ostatkach Karnawałowych.  W Ostatkach uczestniczyło ok. 90 osób, a o oprawę muzyczną zadbał zespół Krzysztofa Stopy.

Celem imprezy było dofinansowanie kosztów transportu dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością do placówek Stowarzyszenia. Wieczór rozpoczął się od powitania gości przez Właściciela Hotelu Pana Lucjana Wójtowicza oraz Skarbnika Stowarzyszenia –  Panią Małgorzatę Pogudz – Kusiak, która przybliżyła ideę wieczoru. Podkreśliła jak ważnym aspektem działalności Stowarzyszenia jest zapewnienie bezpiecznego transportu, niejednokrotnie z najdalszych zakątków Zamojszczyzny po drogach o złym stanie, co pociąga za sobą konieczność  kosztownych napraw.

W przerwach między blokami tanecznymi goście mogli nabyć rękodzieła wykonane przez Wychowanków placówek Stowarzyszenia. Dzięki temu Stowarzyszenie uzbierało łącznie blisko 6 tysięcy złotych, które zostanie przekazane na wspomniany cel.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu skłaa podziękowania wszystkim uczestnikom Charytatywnych Ostatków Karnawałowych za tak liczne przybycie i wsparcie działań Stowarzyszenia. Szczególne zaś podziękowania Organizatorzy pragną przekazać właścicielowi Hotelu – Panu Lucjanowi Wójtowiczowi za pomoc w zorganizowaniu Imprezy i życzliwe przyjęcie.

źródło: materiał nadesłany

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments