26. Finał WOŚP w Zamościu

0
887

Przed nami 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Już po raz kolejny Sztab WOŚP Nr 892, który swoją główną siedzibę ma w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu przy ulicy Kamiennej 20, w dniu 14 stycznia 2018 r. będzie wspierał 550 wolontariuszy z naszego regionu kwestujących na zakup sprzętu medycznego dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zamojski Sztab organizuje Dzień Dawcy Szpiku pod hasłem: „I Ty możesz komuś uratować życie. Zostań Dawcą szpiku. To proste!”.
Zapraszamy więc wszystkie osoby zainteresowane ideą Fundacji DKMS do punku pomagającego rejestrować potencjalnych Dawców szpiku, który mieścił się będzie w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu.

W dniu Finału Organizatorzy planują organizację różnego rodzaju imprez, miedzy innymi koncertów na Rynku Wielkim, czy też w Zamojskim Domu Kultury. Główne działania będą się odbywały na terenie Galerii Handlowej Twierdza w Zamościu i tam też zobaczyć będzie można tych wszystkich, którzy w tym dniu zechcą uświetnić swoimi występami Wielki Finał.

Organizatorzy zapraszają stowarzyszenia, instytucje, firmy do zorganizowania w swoich siedzibach „Kawiarenek”, w których zmarznięci wolontariusze będą mogli się ogrzać i napić czegoś ciepłego. “Wszystkich zainteresowanych wsparciem działań zapraszamy do zgłaszania swojego udziału” – zachęcają członkowie zamojskiego sztabu WOŚP.

Warto dodać, że Sztab Nr 892 otrzymał paletę z napojami od Coca – Coli, wieloletniego partnera finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

logo wosp 26. Finał WOŚP w Zamościu

Każdy wolontariusz, który tego dnia włączy się w orkiestrową nutę dobrych serc, otrzyma napój, symbolizujący radość, szczęście oraz optymizm – czyli wartości najważniejsze dla wszystkich wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Wolontariusze posiadający identyfikatory będą mogli bezpłatne korzystać z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w dniu 14 stycznia 2018 roku.

“Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych wsparciem naszych działań o przekazanie rożnego rodzaju darów na loterię i licytację. Zapraszamy artystów plastyków do włączenia się w działania, które przyczynią się zwiększenia środków przeznaczonych na ten szczytny cel” – zachęcają członkowie sztabu w MDKu

 

Poprzedni artykułHrubieszów przyłączony
Następny artykułNiezwykły koncert kolęd (film i dużo zdjęć)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments