W kościele parafialnym w Mokremlipiu, w Gminie Radecznica odbył sie niezwykły koncert kolęd. Zabrzmiały najpiękniejsze polskie oraz angielskie pieśni świąteczne wykonywane przez wyjątkowy duet wokalistów z towarzyszeniem muzyków Orkiestry Symfonicznej.

Brian Fentress – wokalista z USA – Urodził się w Detroit w Stanach Zjednoczonych, od ponad 7 lat mieszka w Polsce. Od dziecka śpiewał w chórze kościelnym. Pochodzi z bardzo dużej rodziny, w której od zawsze pielęgnowano wspólne śpiewanie Gospel. W tym roku wystąpił w programie The Voice of Poland.
Magdalena Maria Świstowska – wokalistka z Zamościa. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka. Udziela się artystycznie w licznych projektach, uczy śpiewu w “Violinki – Akademia Rozwoju Talentu”, można ją usłyszeć w Studio Accantus. Wiolonczelistka, laureatka licznych konkursów wokalnych, a prywatnie studentka 3 roku prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Inny Kwartet – kwartet smyczkowy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu w składzie:
Anna Piwko – skrzypce
Magdalena Magoń – II skrzypce
Tomasz Nadolski – altówka
Kasia Wach – wiolonczela

 

Koncert kolęd w Mokremlipiu koło Radecznicy.Relacja na żywo. Dużo zdjęć na naszej stronie internetowej: https://www.kurierzamojski.pl/wiadomosci/niezwykly-koncert-koled-film-i-duzo-zdjec/

Opublikowany przez Nowy Kurier Zamojski Środa, 27 grudnia 2017

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments