„Przebój Sezonu” – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w ZDKu

0
576

Dariusz Kordek, Maciej Damięcki, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Potocka, Olga Borys – to tylko niektóre z gwiazd, które będziemy mieli okazję zobaczyć na deskach Zamojskiego Domu Kultury w przezabawnej komedii pt. „Przebój sezonu”. Spektakl odbędzie się 19 stycznia 2018 r.  o godz. 18.30 w Zamojskim Domu Kultury, ul. Partyzantów 13.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę.

Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments