Zamość: Powstanie fabryka mebli. Będzie praca dla 200 osób

6
2155

Inwestor z branży meblarskiej Janusz Fijałek Meble Polskie zamierza wybudować na terenach Podstrefy Zamość przy ul. Strefowej w Zamościu fabrykę mebli. Prace znajdzie w niej ok. 200 osób.

 

Jak informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta Zamościa – 26 września 2017 roku w siedzibie Urzędu Miasta Zamość odbył się przetarg nieograniczony na sprzedaż dwóch działek zlokalizowanych przy ul. Strefowej, stanowiące tereny Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec.

– Sprzedano dwie działki o numerach ewidencyjnych: 14/65, o powierzchni 1 ha i 14/66 o powierzchni 3 ha. Właścicielem obu działek został inwestor z branży meblarskiej – Janusz Fijałek Meble Polskie – mówi Gajewski.

Inwestor na zakupionych nieruchomościach zamierza wybudować zakład produkcyjno-magazynowy, w którym zatrudni ok. 200 osób.

 

Poprzedni artykułDzień Zwierzaka w Galerii Twierdza
Następny artykuł“Czarny Wtorek” w Zamościu (Wideo i fotorelacja)
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Kto uchyli rąbka tajemnicy co rośnie przy obwodnicy hetmańskiej pomiędzy ul. Starowiejską a ul. Kilińskiego?

Anonimowo

dla 200 Ukraińców chyba 😉

Anonimowo

Bedzie miał 200 nowych niewolnikow do ponizania

Anonimowo

Pewnie na akord fabrykę wybudują

Anonimowo

Praca? Kolejne miejsce gdzie trzeba pracować 24h żeby zarobić. A podobno są jakieś normy co do najnowszej stawki i przepracowanych godzin w miesiącu. Poza tym to w naszym kraju tylko ceny wszystkiego idą w górę w zaskakującym tempie a płace stoją w miejscu.

Anonimowo

Jestem pracownikiem tej firmy i nie spotkalem się z ponizaniem czy niewolnicza praca.prawda jest taka ze kto chce pracować to zarobi dobre pieniądze a jak komuś ciezko przepracować 8godzin dziennie to chyba wszedzie bedzie mu zle i niedogoda. Pan Janusz czyli właściciel to czlowiek z klasa i wielki szacunek ze ma odwagę na rozwoj firmy i inwestowanie w nowa fabryke. Wczesniej pracowałem w innych firmach i w porównaniu tu sa najlepsze zarobki i akord akordem ale jak sie chce to mozna dobrze zarobić.