NOWY WYMIAR TRENINGU w FITNESS PLATINIUM ZAMOŚĆ! (filmy i zdjęcia)

0
2421

NOWY WYMIAR TRENINGU w FITNESS PLATINIUM ZAMOŚĆ!

Jeśli szukasz nowych bodźców treningowych koniecznie odwiedź Platinium Zamość i udaj się na zajęcia PlatiniumCross. To świetny trening wytrzymałościowo – siłowy o wysokiej intensywności. Podczas zajęć kształtujesz wszystkie zdolności motoryczne: siłę, wytrzymałość, szybkość i zwinność. Dodatkowo zgubisz zbędne kilogramy i wyrzeźbisz sylwetkę! Zajęcia odbywają się w grupach, a trening nigdy się nie powtarza, co za tym idzie nigdy się nie nudzi!

W treningu PlatiniumCross kluczem do sukcesu jest dopasowanie obciążenia, intensywności i czasu poświęconego na dane ćwiczenie do indywidualnych możliwości. Właśnie dlatego zajęcia cieszą się ogromnym powodzeniem wśród Panów, ale wytrwale ćwiczą również i Panie. Trening odbywa się w specjalnie przygotowanej strefie treningowej i prowadzony jest przez trenera Norberta, który dokłada wszelkich starań, aby nie tylko zadbań o bezpieczeństwo wykonywania poszczególnych ćwiczeń, ale i także satysfakcję i sukcesy treningowe! Wspólna motywacja i determinacja przynoszą efekty.

Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00 (pierwsza grupa) oraz 18:45 (druga grupa). Wraz z rozpoczęciem sezonu Platinium dokłada dodatkowe godziny treningu PlatiniumCross o 17:15 dla grup początkujących.

Ale na tym o nie koniec! W Fitness Platinium odbywają się genialne 30-minutowe zajęcia ABS modelujące brzuch. Podczas każdej sesji treningowej wykonywane są od kilku do kilkudziesięciu ćwiczeń w dwóch lub trzech obwodowych przejściach. Są one dobierane w taki sposób, by zaangażować wszystkie mięśnie brzucha (mięsień prosty, mięśnie skośne, mięsień poprzeczny). To idealny program treningowy dla osób które chcą popracować nad swoim brzuchem i zaoszczędzić czas. Zapomnij o ćwiczeniu brzucha w samotności – przyjdź i ćwicz razem z Fitness Platinium!

Poniżej foto i wideo relacja z treningu PlatiniumCross i ABS

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Zamojski Rekord w tańczeniu belgijki oficjalnie uznany przez Biuro Rekordów
Następny artykuł“Continuum” – retrospektywna wystawa rysunku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments