GAIA

Właśnie zakończyło się głosowanie na Podwórko Talentów Nivea. Nivea wybuduje w całej Polsce 20 nowoczesnych placów zabaw, w tym jeden w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 5, na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu.

Z placu zabaw będa mogły korzystać wszystkie chętne dzieci, nie tylko uczniowie szkoły.
Głosowanie rozpoczęło się 10 czerwca, zachęcaliśmy naszych Czytelników wielokrotnie do systematycznego oddawania głosów. Walka była ostra, każdego dnia na Zamość oddawano 1000 – 1800 głosów. Wielkie brawa za zaangażowanie należą się nauczycielom, uczniom, a przede wszystkim Dyrekcji ZS nr 2 za wiele dni głosowania i mobilizacji.

Dzięki Wam, dzieci dostaną piękny plac zabaw, 14 kreatywnych urządzeń, podzielonych na strefy dla: naukowców, sportowców i artystów. Nasze przypominające atykuły cieszyły się dużą popularnością, zwłaszcza, że o akcji informowaliśmy od samego początku – od kwietnia, zapraszając zamojskie instytucje do udziału w projekcie. Za rok też przypomnimy!

W chwili zakończenia głosowania Zamość był na miejscu 6 z liczbą 38.546 głosów – nie są do tej liczby doliczone głosy oddane od północy do zamknięcia głosowania.
Oficjalne wyniki organizator poda 1 sierpnia o 16.00, więc może zakończymy wyścig o podwórko na 5 pozycji 😉

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tak pozytywnej akcji i po raz kolejny mobilizować mieszkańców do systematycznego głosowania.

Wirtualna wycieczka po Podwórku Nivea TUTAJ

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments