GAIA

 

To już czwarte z sześciu osiedli, na którym „zacumuje” tegoroczna Wędrująca Estrada. Zabawa rozpoczyna się od 16.00 na Osiedlu Nowe Miasto – tereny zielone za garażami Lege Artis.

Program jest bogaty w atrakcje dla dużuch, małych i najmniejszych. Nie zabraknie też smacznych przekąsek, by zachować energię do zabawy.
Najmłodsi uczestnicy z pewnością zainteresują się zabawą kolorowymi kulkami czy budowaniem „domków” z wielkich klocków. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym idealne są warsztaty bębniarskie, nauka żonglerki i chodzenia na szczudłach z Teatrem Ognia „Utopia” oraz wspólny parkour ze Stunt Movements.

Dla wszystkich pokaz tresury psa policyjnego, malowanie buziek, warsztaty plastyczne, ekologiczne, niesamowite balonowe zwierzątka i konkursy z nagrodami.

O godz. 18.00 wystąpi Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi” z widowiskiem dla najmłodszych „Księzycowe Opowieści”, o godz. 19.00 rozpoczną się rodzinne warsztaty teatralne, a na zakończenie do wspólnej zabawy zaprosi energrtyczny zespół San Remo – zagra i zaśpiewa Grzegorz Szostak i Marika Krajutowicz.

W kolejce do świetnej zabawy czekają już kolejne osiedla:
2 sierpnia/środa/ – Osiedle Partyzantów / Ogródek Jordanowski/
3 sierpnia /czwartek/– Osiedle Zamczysko / za świetlicą osiedlową ul. Obronna 15/

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments