Krasnobród będzie świętował. Szykują się trzy dni wspaniałej zabawy

0
1587
fot. Urząd Miasta Krasnobród

Tegoroczne Dni Krasnobrodu rozpoczną się w piątek (21 lipca) i potrwają do niedzieli (23 lipca). Zawody wędkarskie, przegląd orkiestr dętych, wystawa ptaków egzotycznych, koncerty gwiazd disco polo (wystąpi m.in Faster oraz CZADOMAN), pokazy tańca, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, dyskoteki pod gwiazdami – to tylko nieliczne z atrakcji które przygotowano. Do wspólnego świętowania zaprasza Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury.

W piątek w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Grażyny Sybirskiej – Wilk pt. “Anioły. Będzie on połączony z występem Kapeli Wójtowicz z Oslo.

Sobota rozpocznie się zawodami wędkarskimi nad krasnobrodzkim zalewem. W popołudniowym programie rekreacyjno-muzycznym odbędą się : konkursy i zabawy dla dzieci, występ Zespołu Tańca Nowoczesnego “Step Dance” z KDK, prezentacje wokalne Aleksandry Bełz, pokaz tańca orientalnego w wykonaniu Faizy. O godz. 19 rozpocznie się Gala Disco Polo. Wystąpią zespoły: Heidfeld, Tex oraz gwiazda wieczoru – Faster. Tuż po discopolowych koncertach, widowiskowy pokaz przedstawi Teatr Ognia. Na zakończenie zaplanowano dyskotekę pod gołym niebem.

W niedzielę odbędzie się XXVII Przegląd Orkiestr Dętych, a w wieczornej części programu wystąpią: Zespół Folklorystyczny “Wójtowianie”, zespół Hayer oraz gwiazda wieczoru – “Czadoman”. Zwieńczeniem świętowania będzie dyskoteka pod gwiazdami.

Szczegóły imprezy na plakacie.

Poprzedni artykułSukcesy zawodników UKS “Azymut Siedliska” na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Radioorientacji Sportowej
Następny artykuł“Folkowisko”. Impreza w ludowym klimacie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments