Zamość, jako jeden ze zwycięzców konkursu „Fotograficzne Perły Polski 2017”, znalazł się na trasie organizowanych przez Panasonic Lumix, „Fotospacerów”. Fotospacer, czyli spotkanie miłośników zwiedzania i fotografii odbędzie się w Zamościu już 8 lipca.

Uczestnicy spotkania będą poznawać miasto idealne, a także uczyć się konkretnych technik fotograficznych.

– Jak zwykle w przypadku Fotospacerów, nasza trasa stanowić będzie połączenie tego, co zobaczyć powinien każdy turysta, z tym, co może okazać się nieznane nawet dla mieszkańców Zamojszczyzny, a co wydało nam się niezwykle fotogeniczne i warte uwiecznienia. – zapowiadają organizatorzy – Oczywiście zobaczymy Rynek Wielki (ale także Rynek Wodny czy Solny), zahaczymy o twierdzę, do tego parki, pałace, akademie, synagogi, katedry, bramy… Nie zwiedzimy całego Zamościa, ale szykujcie się na prawdziwe obżarstwo fotograficzno-zwiedzaniowe!

Zapisy do udziału w Fotospacerze trwają do 30 czerwca. Udział w Fotospacerze jest bezpłatny. Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz na stronie www.fotospacery.pl

Grupa liczyć będzie około 30 osób, z czego co najmniej kilkunastu osobom zagwarantowany ma być sprzęt fotograficzny.

Organizatorzy przyjmując uczestników liczą na zamieszczenie przez nich relacji z Fotospaceru w internecie. Dlatego też większe szanse na udział mają osoby prowadzące własne blogi lub udzielające się na różnego typu portalach.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments