Zamość: ok. 100 nowych mieszkań powstanie przy ul. Parkowej

7
2022

W ramach rządowego programu Mieszkanie+ Miasto Zamość i Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. w Zamościu podpisały umowę z Funduszem Sektora Mieszkań na Wynajem – Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Publicznych z siedzibą w Warszawie.

Fundusz i Miasto zamierzają wspólnie realizować inwestycję polegającą na wybudowaniu kompleksu budynków wielorodzinnych przy ul.Parkowej, w których lokale zostaną przeznaczone na długoterminowy wynajem (w tym z opcją ich wykupu). W ramach kompleksu powstaną dwa budynki wielorodzinne, w którym zaprojektowano ok. 100 mieszkań o powierzchni użytkowej ok. 5.000 m2

Poprzedni artykułFotospacery po Zamościu
Następny artykułZamojskie ZOO ma nowoczesny samochód do przewozu zwierząt
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mieszkania są dla ludzi ale pracy niema

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Jak nie umiesz poprawnie nawet napisać “nie ma” to widocznie nie reprezentujesz poziomu intelektualnego, który pozwolił by Ci na podjęcie normalnej pracy. Napiszesz jakiś dokument? Chociaż maila bez błędu?
No własnie.

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

ale ty anonim jesteś śmieszny, sam popraw sobie błędy

Anonimowo

Ja czekam na mieszkanie z miasta 9 lat.matka samotnie wychowująca dzieci

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Pewnie, “dajcie”, “czekam na”, “bo mi się należy”! No i co z tego, że sama wychowujesz? Dlaczego inni mają za to płacić? Ja, który ciężko uczciwie pracuję?Mi nikt nic nie dał, sam sobie wszystko wyrwałem! I nie wyciągam ręki “dej, bo mie się należy, mam cięzko sytuacje”. Też miałem, ale wtedy zachrzaniałem jeszcze bardziej.

Anonimowo

Na poczte przyjmuja do pracy,ale ciagle brak chetnych.

Anonimowo

A gdzie można się starać o to mieszkanie??