Ruch Kukiz’15 chce oddać samorządy w ręce obywateli.

0
865

Ruch Kukiz’15 ruszył z kampanią „Oddajemy Samorządy Obywatelom”. Szczegóły pomysłu, w ramach którego każdy obywatel miałby szansę kandydować w wyborach samorządowych na swoich listach lub z poparciem Ruchu Kukiz’15, przedstawił podczas wczorajszej konferencji prasowej w Zamościu, poseł Jarosław Sachajko.

Obywatele będą mogli zgłaszać swoje kandydatury, poprzez specjalnie uruchomioną internetową witrynę samorzadyzkukizem.pl

– Nasz projekt jest otwarciem na każdego uczciwego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt otwiera każdemu możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym. – podkreśla poseł Jarosław Sachajko – Na naszej stronie każdy będzie mógł zgłosić się do współpracy w samorządzie i do kandydowania na wszystkie szczeble w najbliższych wyborach samorządowych. Paweł Kukiz i wszyscy posłowie naszego Ruchu będą uczestnikami projektu, który daje niepowtarzalną szansę na zgłoszenie się i korzystanie z możliwości szkoleń oraz kandydowania na listach ruchu Kukiz’15 lub z jego poparciem w lokalnych komitetach. W ten sposób otwieramy samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów – dodaje poseł.

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments