Zamość i Roztocze zwycięzcami „Top Atrakcji 2017”!

1
2662

Portal polskieszlaki.pl ogłosił piątkę zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu „TOP Atrakcje”, w którym wybierane są najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Zamość, który okazał się najlepszy spośród polskich miast. Wyprzedził Kraków oraz Bydgoszcz. Roztocze zaś zwyciężyło w kategorii krajobrazy, pokonując takie turystyczne hity jak Ojcowski Park Narodowy i Tatry.

WYNIKI TUTAJ

Wśród pięciu Zwycięzców w 2017 roku, co ogromnie cieszy, aż trzy mieszczą się w województwie lubelskim. Wśród parków rozrywki hitem 2017 roku zostały bowiem Magiczne Ogrody w Janowcu – niezwykle kolorowe i piękne miejsce, a tuż za nimi ulokowały się wrocławskie Afrykarium i Śląski Ogród Zoologiczny

Pozostali zwycięscy to: Zamek w Mosznej (kat. zamki i pałace), Jaskinia Wierzchowska Górna (kat. różne atrakcje).

– Popularność oraz wyniki plebiscytu Top Atrakcje 2017 dowodzą niezbicie, że Polacy uwielbiają swój kraj i chętnie odwiedzają wszelkie atrakcje turystyczne. Są też coraz bardziej otwarci na nowe oraz mniej popularne zakątki. Chcą poznawać szeroką ofertę turystyczną Polski, a nie tylko najbardziej rozpoznawalne atrakcje promowane od lat – podkreślają organizatorzy plebiscytu.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany był w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe.
W eliminacjach wystartowały atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Interanutów. Podczas głosowania Internauci wyłonili dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Drugi etap plebiscytu – głosowanie finałowe, wyłonił najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – piątkę zwycięzców Top Atrakcji 2017.

Głosowanie w plebiscycie trwało od 24 kwietnia 2017 do 23 maja 2017.

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Bravo,Bravo zawsze uwazalismy,ze ZAMOSC jest piekny?