Startują konkursy na dyrektorów zamojskich placówek oświatowych

3
1013
GAIA

Do 25 konkursów  na stanowisko dyrektora w jednostkach oświatowych Miasta Zamość zgłosiło się łącznie  41 kandydatów. 18 maja upłynął termin składania ofert.

– Konkursy rozpoczynają  się od 26 maja i  skończą się 6 czerwca. Komisje konkursowe wyłonią kandydatów na dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych. Postępowania konkursowe zostaną przeprowadzone  również w Bursie Międzyszkolnej Nr 1, Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego oraz Centrum Kształcenia Praktycznego – informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy Prezydenta Wnuka

Konkursy dotyczą stanowiska dyrektora w przedszkolach nr: 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10,12, 14 i 15 oraz w szkołach podstawowych nr: 3, 4, 7, 8, 9. Potencjalne zmiany nazwisk mogą nastąpić także w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, Nr 2 i Nr 3 oraz I i II Liceum Ogólnokształcącym, Centrum Kształcenia Praktycznego, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu oraz w Bursie Międzyszkolnej Nr 1 i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym.

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

O niee, I LO bez Zygiego nie będzie to samo liceum 🙁 #PrayforZygi

Anonimowo

Czy Zygi myje głowe szamponem czy mydłem?
#PrayforZygi

Anonimowo

Zygi najlepszy dyrektor #PrayforZygi