Juz niebawem w Zamościu odbędzie się Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych – „11 Wiosenne Spotkania Taneczne – Zamość 2017”.

Organizator, Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego  do udziału w przeglądzie.

11 Wiosenne Spotkania Taneczne – Zamość 2017 odbędą się w hali OSiR w Zamościu, w sobotę 22 kwietnia w godzinach 9.00-14.00

Dzieci i młodzież będą rywalizować w tańcu w trzech kategoriach:

  • I kategoria – uczniowie szkół podstawowych – klasy 1- 3;
  • II kategoria – uczniowie szkół podstawowych – klasy 4 – 6;
  • III kategoria – uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych;

Jury dokona oceny prezentacji i przyzna I, II, III miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz wyróżnienia i nagrody specjalne.

Głównym celem przeglądu jest popularyzacja tańca nowoczesnego wśród młodych ludzi, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą, promowanie utalentowanych tancerzy przez wyłonienie najlepszych zespołów przeglądu oraz pobudzenie kreatywności artystycznej dzieci. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły taneczne ze szkół i placówek z województwa lubelskiego.

Zgłoszenia należy kierować  na adres MDK ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość do 12.04.2017 roku. Wszelkie informacje dotyczące przeglądu dostępne są na stronie www.mdk.zam.pl. lub pod numerem telefonu 84 638 44 46. 

Regulamin przeglądu

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Fajne dzieciaki