Yaga Kowalik zaśpiewa u Namysłowiaków

0
769

Nie lada gratka dla fanów piosenki francuskiej. W piątek, 31 marca w Sali Koncertowej Orkiestry im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wystąpi Yaga Kowalik. Krakowska artystka zaśpiewa największe przeboje z repertuaru Edith Piaf, Juliette Greco i Charla Aznavour’a.

To kolejna propozycja artystki Jadwigi “Yagi” Kowalik w ramach cyklu koncertów „Yaga w repertuarze…” Największe przeboje trójki interpretatorów – Edith Piaf, Juliette Greco i Charla Aznavour’a przenoszą widzów w świat niepowtarzalnej atmosfery artystycznego Paryża.

Artystce towarzyszą na scenie znakomity akordeonista i aranżer Walentyn Dubrowskij oraz – równie znakomity – skrzypek Michał Półtorak znany głównie z „Piwnicy pod Baranami”, ale również z zespołu Grzegorza Turnaua i grupy „Anawa”.

Jadwiga „Yaga” Kowalik – kompozytorka i wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie i prestiżowej paryskiej Conservatoire Mobel, znana jako znakomita interpretatorka klasyki piosenki francuskiej. Od wielu lat śpiewa największe przeboje gwiazd francuskiej estrady. Obecnie związana jest ze sceną krakowskiego Teatru Piosenki Francuskiej.

Początek koncertu “YAGA W REPERTUARZE… PIAF, GRECO, AZNAVOUR”  godz. 19.

Bilety w cenie 20 i 30 zł można kupować w biurze Orkiestry (ul. Partyzantów 2, tel. 84 638 48 33) oraz na www.namyslowiacy.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments