Monika Sak – Jabłońska, farmaceutka ze Skierbieszowa nagrodzona “Aniołem Farmacji”

3
1598
fot. Fundacja Anioły

Monika Sak – Jabłońska, mgr farmacji ze Skierbieszowa znalazła się w gronie 10 farmaceutów z całej Polski nagrodzonych tytułem “Anioła Farmacji”. Finałowa gala V już edycji nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny, na której wręczono prestiżowe nagrody przyznawane przez pacjentów, odbyła się w zeszły poniedziałek, 20 marca w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

“Ta nagroda jest dla tych, którzy swój zawód uważają za powołanie, a swoją pracę za służbę – podkreślił Adam Górczyński, założyciel Fundacji “Anioły Farmacji i Anioły Medycyny”

Do tego zaszczytnego wyróżnienia zgłoszonych zostało ponad 5 tys. lekarzy i farmaceutów z całej Polski.  100 lekarzy i 100 farmaceutów, którzy otrzymali najwięcej głosów od pacjentów (oddano ich 140 tys.) znalazło się na liście nominowanych. Na kolejnym etapie wszyscy nominowani mieli do napisania  prace z zakresu ponadstandardowej opieki farmaceutycznej i medycznej. Na ich podstawie Kapituła Honorowa Nagrody obradująca pod przewodnictwem prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego prof. dr hab. n. med. Jerzego Woy-Wojciechowskiego wybrało 20 laureatów – 10 lekarzy i 10 farmaceutów. W tym zaszczytnym gronie znalazła się Monika Sak – Jabłońska (Apteka “Remedium”, Skierbieszów). Serdecznie gratulujemy sukcesu Pani Monice i życzymy jeszcze większego grona zadowolonych pacjentów.

O farmaceutach i lekarzach nominowanych do nagrody Anioły Medycyny i Anioły Farmacji CZYTAJ: Ortopeda i farmaceuta z Zamościa nominowani do nagrody Anioły Medycyny i Anioły Farmacji

 

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nick

Super!!! Gratuluję!!! 🙂

Anonimowo

Gratulacje !!!!!! 🙂 <3

oleczke

Gratulacje !!! <3